لوگو شرکت صنایع فرش وصال

تاریخچه فرش وصال ایرانیان

 این شرکت تولیدی از سال 1376 با نام صنایع وصال کاشان در مجموعه ای به وسعت 5000 متر مربع شروع به تولید فرش ماشینی با بالاترین استانداردهای کیفیتی و با بهترین نوع الیاف صنعتی نمود و از همان ابتدا مهمترین هدف و سعی اصلی این شرکت رعایت کیفیت عالی محصولات و جلب رضایت مشتریان بوده است به نحوی که هنوز اولین محصولات این شرکت پس از گذشت بیست سال در خانه های مشتریان موجود و مورد استفاده است.

همزمان با پیشرفت تکنولوژی این شرکت به روز رسانی ماشین آلات و خط تولید خود را بارها مورد توجه قرار داده است تا بتواند جدیدترین نوع محصولات را مطابق با نیازهای روز مشتریان ارائه دهد. در این راستا در سال 1387 با خرید به روزترین ماشین آلات ALFA 360 از شرکت SCHONHER آلمان گوی سبقت را از رقیبان ربود و پیشتاز در نوآوری فرش ماشینی گردید.
در سال 1393 با گردش سلیقه ی مش
تریان به فرشهای ظریف و ریزبافت و پیشرفتهای جدید در تکنولوژی تولید دستگاههای فرش ماشینی این شرکت نیاز به گسترش واحدهای تولیدی و به روزرسانی دستگاههای خود را احساس نمود و  واحد جدید تولیدی خود را در زمینی به مساحت 20000 متر مربع احداث و با خرید و راه اندازی جدیدترین دستگاه HCi X2  از شرکت VAN DE WIELE بلژیکدر تولید فرش 1200 شانه پیش قدم گردید.

مدیران  این شرکت افتخار می نمایند که به کیفیت می اندیشند و این پندار را دارد که از ابتدا تا انتها همراه مشتریان باشند.

خط‌ مشي كيفيت :
در راستاي تأمين نيازمندي هاي مشتريان و جلب اعتماد آنها از كيفيت محصولات توليدي، مديريت شرکت فرش وصال ایرانیان در سال 1392 موفق به کسب استاندارد ملی ایران به شماره 633977792 گردید و ضمن تعهد به اجراي مقررات و تعهدات آن، جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده است.

برای فرآیندهای موثر و کلیدی سازمان شاخصهای اندازه گیری تعریف شده و با توجه به آنها سیستم مدیریت کیفیت مورد پایش قرار میگیرد.

محور اصلي سياست هاي مديريت و اهداف بلندمدت كيفيتي شركت در جهت حفظ و بهبود مستمر كيفيت محصولات به عنوان خط‌ ‌مشي كيفيت تعريف شده و به شرح ذيل مي‌باشد:

1- مشتري بعنوان عزيزترين و مهمترين عضو تكميلي سازمان محسوب مي‌گردد، لذا شناخت نيازمندي هاي مشتريان و تأمين رضايت كامل آنها از اصلي‌ترين و ظايف شركت مي‌باشد.

2-  كيفيت و استانداردهاي تعريف شده در هر قراردادي نشان دهنده حداقل سطح كيفيت خواهد بود و ما همواره سعي در ارتقاء و بهبود مستمر آن خواهيم داشت.

3-  رسیدن به حداقل ضايعات در تولید از اهداف پرسنل شرکت است .

4-  آموزش مستمر كاركنان و ايجاد بستر تبادل اطلاعات و تجربيات ضامن خلاقيت و نوآوري محسوب و اجراي آن در تمامي فرآيندها از اهم وظايف به شمار مي‌آيند.

5-  پیشنهادات کارکنان بعنوان فرصت برای بهبود در سازمان بررسی و اجرا میشود.

نماینده مدیریت مسئولیت حسن اجرا و اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت شرکت را عهده دار میباشد و به منظور دستيابي به كيفيتي فراگير، بهبود مستمر و توليد محصول قابل قبول و سودآور براي شركت،تمامي پرسنل شاغل در اين شركت به اصول ذكر شده فوق اعتماد و آگاهي كامل داشته و فعاليتهاي خود را براساس نظام مديريت كيفيت، مهارت و خلاقيت انجام مي‌دهند.

تولیدات فرش وصال ایرانیان:

1- فرش 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600 و با نخ صد در صد اکرلیک هیت ست شده هایبالک با مرغوبترین الیاف تولید کشور آلمان و ترکیه

2- فرش 1200 شانه با تراکم 3600در طرحهای اصیل ظریف ترین و معروفترین قالی های  دستبافت ایرانی با الیاف اکرلیک صد درصد ضد سایش تولید کشور آلمان

3- فرش 1200 شانه با سایزها و طرحهای خاص ویژه ی مساجد و اماکن مقدسه ، هتل ها و سالن های تشریفات

4- تابلو فرشهای 1200 شانه در زیباترین منظره های طبیعی یا چهره با وضوح و ظرافت بالا

5- فرش 1200 شانه با کیفیت مطلوب صادراتی با قیمت مناسب تر

امتیازات و افتخارات فرش وصال ایرانیان:

1- مجهزبه پیشرفته ترین ماشین آلات بافندگی روز دنیا

2- دارای نشان استاندارد ملی ایران به شماره تشویقی و اجباری ن 633977792

3- شرکت در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و کفپوشهای صنعتی تهران

4- شرکت در نمایشگاههای خارجی در قاره آسیا در کشورهای  امارات و یمن

5- شرکت در نمایشگاه خارجی کشورهای آفریقایی سنگال ، اتیوپی ، تانزانیا

6- عضو اتحادیه ی صنفی تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان

7- عضو اتاق بازرگانی ایران

8- صادرکننده ی فرش به کشورهای کانادا، عراق، افغانستان، سنگال و اتحادیه ی اروپا

9- عضو انجمن صنایع نساجی ایران

10- بکاربردن مرغوبترین مواد اولیه دارلون  و بایر آلمان و آکسا ترکیه

11- داشتن آزمایشگاه مجهز جهت آزمون کیفیت مواد اولیه و محصولات تولیدی

12- عضویت دراتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان صنایع نساجی ایران

13- عضویت درمرکزملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران (وابسته به وزارت بازرگانی)

14- عضویت در سامانه ی واردات و صادرات گمرک ایران
در خاتمه بزرگترین افتخار این شرکت خرید مجدد مصرف کنندگان قدیمی این شرکت از محصولات جدید می باشد و این نشانه رضایتمندی مشتریان و موجب نهایت شادمانی این مجموعه می باشد.

اطلاعات تماس

 مدیریت: علیرضا یزدانپرستی

 آدرس: كاشان. ميدان امام علي. بلوار سرداران. تقاطع شهيد گمنام، شرکت صنایع وصال ،فرش وصال ایرانیان - کد پستی : 8717788655

 شماره تماس: 03155270295 - 09131612229

 ایمیل: info@vesalcarpet.com