لوگو شرکت صنایع فرش وصال

مشتری مداری جه مفهومی دارد؟

یکی از رموز موفقیت در شرکتها و سازمانهای بزرگ، پایبند بودن به اصول مشتری مداری است. اما مشتری مداری چیست و چگونه تعریف میشود؟
مشتری مداری نوعی فرهنگ سازمانی هست که برای ارزش گذاری و ارج نهادن به مشتری در سازمان ایجاد میشود. سازمان تلاش میکند تا خواسته ها و انتظارات مشتری را به نحو احسن و کامل پاسخ دهد این امر در نهایت، رضایتمندی و وفاداری مشتریان را بهمراه خواهد داشت. یک سازمان موفق باید نیازها و انتظارات مشتری را بخوبی شناسایی کرده و در جهت برآورده کردن آنها برآید.
سازمان و شرکت فرش وصال ایرانیان در راستای تحقق امر مهم مشتری مداری، به آنالیز انتظارات و نیازسنجی مشتریان گرامی پرداخته و موارد زیر را بعنوان مهمترین خواسته ها و نیازهای مشتریان شناسایی کرده است و سعی و تلاش خود را در برآورده کردن این نیازها به کار بسته است.

 

  • تکریم مشتری

اولین انتظار و خواسته مشتری تکریم و احترام است. همه ما دوست داریم که محترم شمرده شویم و این خواسته و نیاز زمانیکه در سازمان در جایگاه مشتری قرار میگیریم پررنگ تر میشود. شرکت فرش وصال ایرانیان به کارکنان و کارمندان خود آموزش میدهد که در برخورد با مشتری نهایت ادب و احترام را رعایت کنند و حتی بیش از انتظار مشتری وی را احترام کنند تا مشتری احساس بسیار خوشایندی در کنار خریدش تجربه کند.

 

  • کیفیت محصولات و خدمات

کیفیت برای هر مشتری مهمترین اصل است. مشتری شاید برخورد نامناسب یا قیمت بالا و یا نکات منفی دیگر را بتواند تحمل کند اما مطمئنا کیفیت پایین را نمی تواند تحمل کند. شرکت فرش وصال ایرانیان با در نظر گرفتن این مهم، اصل کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و محصولاتی را که تولید و به مشتریان ارائه میدهد از بالاترین کیفیت برخوردار است.

 

  • برآورده کردن نیازهای مشتری در همه ی زمینه ها 

هر مشتری در هنگام مراجعه به شرکت یا سازمان انتظار دارد که تمامی کالاها و موارد نیاز خود بتواند را دریافت کند و با مقایسه محصولات متنوع بتواند یک انتخاب و خرید دقیق و درستی اانجام دهد. شرکت فرش توس مشهد با ایجاد تنوع زیاد در تولید محصولات خود کلیه نیازهای مشتری را در این زمینه برآورده کرده و هر مشتری با مراجعه به نمایشگاه یا فروشگاه آنلاین فرش وصال ایرانیان میتواند خرید مورد علاقه خود را انجام دهد. 

 

  • زیبندگی کارکنان و محیط کار

اولین موردی که مشتری در بدو ورود با آن روبرو میشود زیبایی و آراستگی فضای خرید و کارکنان است. هرچه محیط شرکت آراسته تر و زیباتر باشد مشتری از آرامش بهتری برخوردار میشود. این حس خوب را مشتریان گرامی میتوانند در نمایشگاهها و فروشگاه آنلاین فرش وصال ایرانیان تجربه کنند. شرکت فرش وصال ایرانیان سعی در هرچه بهتر کردن محیط نمایشگاهها و کیفیت فروشگاه آنلاین خود دارد تا مشتری بتواند با اطمینان خاطر خرید خود را انجام داده و از حضور فزیکی در نمایشگاهها و حضور مجازی در فروشگاه آنلاین لذت ببرد.

 

  • سرعت و دقت در ارائه خدمات

یکی از دغدغه ها و انتظارات مهم مشتریان این است که بتوانند محصولی را که خریداری میکنند در اسرع وقت دریافت کنند. تعلل شرکت یا سازمان در این زمینه باعث نارضایتی مشتریان میشود. فرش وصال ایرانیان در راستای رضایت مشتریان با در نظر گرفتن این مهم تمام تلاش خود را به کار میبندد تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه این امر را تحقق بخشد.

 

  • نظرسنجی مشتریان

فرش وصال ایرانیان تاکید زیادی در شنیدن نظرات مشتریان دارد تا با استفاده از این نظرات بتواند به نقاط ضعف و قوت خود پی برده و در جهت بهبود شرایط خود و مشتریان گام بردارد. این شرکت در هر دوحالت رضایت و یا عدم رضایت مشتریان به نظرات آنها احترام میگذارد و مودبانه و مهربانانه به انتقادات پاسخ میدهد. 

       

 شعار شرکت فرش وصال ایرانیان تولید کننده انواع فرش ماشینی با کیفیت:

رضایت مشتری وظیفه ماست.